Your Cart

Griezēji, mizotāji un rīves

Ovāls olu griezējs ir universāls virtuves piederums. Paredzēts no alumīnija, tam ir viegla, bet izturīga konstrukcija. UZMANĪBU: Nav piemērots mazgāt trauku mazgājamajās mašīnās...
10.50€
Taisnstūra olu griezējs ir universāls virtuves piederums. Paredzēts no alumīnija, tam ir viegla, bet izturīga konstrukcija. UZMANĪBU: Nav piemērots mazgāt trauku mazgājamajās mašīnās...
11.50€
Izgatavota no izturīgas plastmasas, melnā krāsā, asmeņi izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda Komplektā 5 asmeņi-uzgaļi Saliekams balsts ar neslīdošām kājām V - veida pamata asmens Divi šķēļu biezumi: 6 mm un 9 mm (kartupeļi frī, dārzeņu žuljēns) Iespēja regulēt šķēļu biezumu no 1-9 mm..
30.50€
Izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI 304 un ABS. Galvenais V-veida asmens un «julienne» asmeņi, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 430. 3 uzliktņi griešanas biezuma maiņai: 1,5 mm, 2,5 mm un 3,5 mm. 2 uzliktņi ar asmeņiem «julienne» griešanai: 3,5 mm un 7 mm. Griešanas biezums ir izspiests u..
57.00€
Asmeņi, griešanas virsma (dārzeņu griešanas vieta) un korpuss izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Rokturis un poga izgatavoti no ABS. Plakanā asmens griešanas biezums: 0–9 mm, regulējams ar lielu pogu sānā. Aizsardzība: asmens ir nofiksēts vietā un nerada izkrišanas draudus. Naža noņemšanas pozīcija i..
87.50€
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lappuses: 1)